Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Święte - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy

Święte,dolnośląskie

320 000 zł187 m² 1 711,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedaż 2 budynków Stodoły i Garażu które są połączone ścianą. Powierzchnia Stodoły - 103 m2, powierzchnia Garażu - 84 m2. Do rozbiórki jest chlewik i kurnik. Po podziale działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Kwieciszewo

Kwieciszewo(Święte + 19 km)

1 299 000 zł335 m² 3 877,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt gastronomiczno-hotelowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo, gm. Mogilno. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Brześć Kujawski

Brześć Kujawski(Święte + 22 km)

2 600 000 zł1 680 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 207 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,62 ha zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym oraz budynkiem magazynowym. Nieruchomość atrakcyjnie położona na obrzeżach Brześcia Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Roosevelta

Arkuszewo,Gniezno(Święte + 15 km)

4 130 000 zł1 947 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 221 m²

NA sprzedaż nieruchomość komercyjna handlowo - usługowa Z placem idealna jajko centrum handlowo- usługowe wśród powstałych eleganckich osiedli willowych których W promieniu najbliższych 10.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wysockiego

Lipowica,Przemyśl(Święte + 17 km)

2 100 000 zł420 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Tylko u Nas, top-nieruchomości oferuje : Ciekawą nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym pod siedzibę firmy, usługi medyczne, księgowe, prawnicze i nie tylko. Mało takich miejsc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Obiekt na sprzedaż, idealny pod adaptację na biura, przychodnię czy gabinety. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu obiekt, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stargard

Stargard(Święte + 4 km)

1 390 000 zł827 m² 1 680,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 444 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:82 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo-usługowym. Miejsce z potencjałem na biuro, obiekt handlowy, punkt usługowy itp. Lokalizacja: konin, ob. Przydziałki ul. Nadrzeczna bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek(Święte + 11 km)

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 734 m²

Obiekt Z potencjałem W jednym Z najbardziej znanych polskich uzdrowisk Polecam Państwo świetną inwestycję. To bardzo atrakcyjny obiekt o charakterze sanatoryjno-hotelowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głęboczek

Głęboczek(Święte + 17 km)

2 640 000 zł1 557 m² 1 695,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Głęboczek, powiat mogileński, gmina Mogilno,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Strzyżno

Strzyżno(Święte + 6 km)

3 115 000 zł4 261 m² 731,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 293 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej powierzchni 46 293 m (4,63 ha), położoną 8 km od centrum Stargardu. Nieruchomość stanowi dawny kompleks.